Vítejte
Zavolejte nám 605 264 518
Sledujte nás
Nahoru

Šárka Štefančíková

LEKTORKA Bioline Jato

Jmenuji se Šárka Štefančíková a má profesní dráha se začala odvíjet po vystudování zdravotnické školy obor farmaceutický laborant. Z tohoto vzdělání jsem si odnesla lásku k bylinám, míchání mastiček všeho druhu, a hlavně snahu pomoci a poradit. Díky zásadním osudovým zvratům jsem se po několika letech praxe v lékárně dostala ke kosmetice a ta je mou profesí i srdeční záležitostí již bezmála 30 let.

Věřím, že krásná a zdravá pleť není jen výsledkem vnější péče, ale odráží i krásu duše a stav fyzického i psychického zdraví. A také, že nic není náhoda a vše se vším souvisí. Proto jsem vystudovala spoustu dalších kurzů a seminářů, abych si doplnila vzdělání.

Především roční semestrální studium čínské medicíny u Československé SinoBiologické společnosti, školu Reflexní terapie, Astrologii klasickou i psychologickou, Numerologii, semináře práce s energiemi, Regresní terapii a Arteterapii.

Tyto zkušenosti již hodně let využívám nejen ve své praxi kosmetičky a terapeutky pro své klienty, ale jsem zároveň i lektorkou kurzů výše zmíněných oborů.

Před lety se má profesní dráha kosmetičky spojila s kosmetickou značkou Bioline Jato a je mi velkou ctí i potěšením, že mohu pod záštitou této značky předávat své zkušenosti také kolegyním a pomáhat jim v profesionálním i osobnostním růstu.

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Sorry, no posts matched your criteria.

Registrace uživatele

Reset password