Vítejte
Zavolejte nám +420 771 265 165
Sledujte nás
Nahoru

Veronika Lapešová

Brand Manager a školitelka značek Bioline Jato, Panestetic a Dr.Renaud

LEKTORKA A BRAND MANAGER

Veronika se stará o značky Bioline Jato a Panestetic, a to jako Brand Managerka a školitelka.

Veškeré své nabyté zkušenosti, s naprostou profesionalitou, přenáší do své práce a předává je dalším kosmetičkám.

 

Jmenuji ve Veronika Lapešová. Svou původní profesí jsem zdravotní sestra. Mnoho let jsem pracovala v tomto oboru. Nejdříve na oddělení septické chirurgie, kde jsem po několika letech práce u lůžka plnila funkci staniční sestry, posléze jsem na oddělení ortopedie pracovala také v pozici vrchní sestry.

 

Osobní život a události v něm mně zavedly až ke kosmetice. Té jsem se věnovala už v průběhu práce v nemocnici a v rozhodující okamžik se kosmetika stala volbou číslo jedna pro můj další profesní život. Díky lásce k medicíně ve své kosmetické praxi propojuji své znalosti fyziologie a patofyziologie s problematikou fungování pokožky jako celku. Láska ke zdravému životnímu stylu to vše umocňuje. Každý z nás je celkem spojujícím v sobě mnoho aspektů a každý z těchto aspektů je zodpovědný za správné fungování našeho těla a samozřejmě pokožky.

 

Mou největší radostí je sdílet s vámi všemi tyto souvislosti. Těší mne, když mohu být prostředkem vašeho profesního růstu, zdrojem informací vedoucím k vašemu rozvoji. Jsem ráda, když mohu každému, kdo se o obor kosmetiky zajímá, být inspirací a průvodcem ke splnění snů, kterým je bezesporu a především se vší láskou, úctou a pokorou, pečovat o zdraví a krásu pleti našich klientů.

 

Těším se, že tuhle společnou lásku, sen a cestu budu s vámi moci sdílet na některém ze školení s mojí milovanou značkou Bioline Jato a Panestetic, které mne celým profesním životem kosmetičky, školitelky a také brand manažerky provází.

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Sorry, no posts matched your criteria.

Registrace uživatele

Reset password